Projekty

Zarówno w rzeczywistości wirtualnej, jak i życiu zawodowym angażuję się w realizację rozmaitych projektów. Wśród nich znajdziecie:
zakręcony belfer


 • <Lektury w kadrze>  - konkurs filmowy dla młodzieży z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych (od roku szkolnego 2010/2011); 


zakręcony belfer

 • <Legendową Łódź> - projekt regionalny stworzony pod egidą "Lektur w kadrze"; w ramach działań projektowych młodzi ludzie z województwa łódzkiego zwiedzą filmową Łódź i wezmą udział w profesjonalnym warsztacie filmowym (rok szkolny 2015/2016);
zakręcony belferzakręcony belfer • <Dziecko na warsztat> - całoroczny projekt blogowy. Jak sama nazwa wskazuje, skierowany na wspólne spędzanie czasu :) Raz w miesiącu znajdziecie tu wpis tematyczny(zależnie od tego, w danym miesiącu jest "na warsztacie", hehe).  Projekt z klasą
 • <Zagrajmy w polski>, czyli mój "Projekt z klasą"- przedsięwzięcie realizowane przy współudziale moich gimnazjalistów; zgłoszone do konkursu wydawnictwa Nowa Era. Jeśli uda nam się wygrać jeden z grantów, wydamy wybraną grę uczniowską. Trzymajcie kciuki (rok szkolny 2015/216).
powtórka z rozrywki
 • <Powtórka z rozrywki> czyli moja pierwsza próba stworzenia ebooka. Czy udana? Oceńcie sami. Plik gotowy do pobrania (jesień 2015).
prosto z serca prezenty od dziecka


 • <Prosto z serca prezenty od dziecka> to ebook, który powstał z udziałem trzynastu kreatywnych blogerek (w tym moim). Do pobrania dwie części publikacji, zawierające ponad sto pomysłów na podarunki przygotowane przez dzieciaki. Częstujcie się (grudzień 2015).


  grajmy
 • <Grajmy!> to projekt promujący gry planszowe. Za sprawą <Mamy Janka> zebrała się grupa zapaleńców, którzy dzielą się pomysłami, opiniami, a przede wszystkim zachęcają do wspólnej rozgrywki. Usiądziecie do stołu? (od stycznia 2016).

 • <Stworzeni z wyobraźni> to przedsięwzięcie skierowane do gimnazjalistów z terenu całej Polski. W wyniku prac dziesięciu zespołów powstanie dziesięć niezwykłych opowieści. Już nie mogę się doczekać efektów :) (rok szkolny 2016/2017). • <Artefakty, na tropie sztuki>- projekt interdyscyplinarny z pogranicza języka polskiego, sztuki i informatyki. W swym założeniu skłania młodych ludzi do świadomego odbioru sztuki (rok szkolny 2016/2017). 

wasz belfer
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz :)

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.